,,Vakarieniaujant Jėzus paėmė duoną, sukalbėjo palaiminimą, laužė ir davė mokiniams tardamas: ,,Imkite ir valgykite: tai yra mano kūnas“ (Mt 26,26)

Šeštadienį gegužės 19 dieną  Anykščių švento apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje vyko ypatinga tikėjimo šventė. Septyniasdešimt vaikų priėmė pirmąją Komuniją. Nuo rudens vaikai parapijos namuose mokėsi tikėjimo tiesų, melstis ir tapti Jėzaus draugais. Sekmadieniais 11 valandą mokinukai sugužėdavo į bažnyčią.  Vaikai kartu su tėveliais dalyvaudavo Šventose Mišiose, kurias aukodavo kunigas Mindaugas Šakinis Ir parapijos klebonas Petras Baniulis. Šventės metu pasakytas kunigo Mindaugo pamokslas padarė įspūdį susirinkusiems.  Šventė baigėsi palinkėjimu, kad vaikų tikėjimo kelionė tęstųsi toliau ir stiprėtų bei  būtų auginama Dievo malonės.