Tikroji šventė

Kai angelai nuo jų pakilo į dangų, piemenys kalbėjo vieni kitiems: ,,Bėkime į Betliejų pažiūrėti, kas ten įvyko, ką Viešpats mums paskelbė“ (Lk 2,15)

Prasidėjus  Adventui Anykščių Šv. Mato bažnyčioje visi vaikai ir suaugusieji buvo kviečiami pasidalinti saldumynais ir žaislais su tais vaikais,  kurie turi mažiau. Visą advento laikotarpį aukotojai nešė dovanas ir dėjo į tam skirtą dėžę, kuri stovėjo bažnyčioje netoli altoriaus. Tikintieji gausiai dalijosi saldumynais, vaikiškomis knygomis, žaislais.  Dovanų užteko visiems keturiasdešimt devyniems vaikams, kuriems išsipildė kalėdinio stebuklo laukimas. Šv. Kalėdos  atnešė ne tik džiaugsmą, bet ir  pilnus dovanų krepšelius. Po šv. Kalėdų savanoriai kunigas Mindaugas, Gytis, Virginija, Vaida, Sigitas, Asta aplankė dvidešimt vieną šeimą.  Jie pasveikino vaikus su šventėmis ir įteikė kiekvienam vaikui paruoštas dovanėles. Aplankytų vaikų amžius buvo labai skirtingas. Pats jauniausiasis mažylis turėjo vos puse metukų, o vyriausiajam  jaunuoliui buvo 16 metų.

Šeimos džiugiai pasitiko savanorius ir nuoširdžiai dėkojo visiems žmonėms, kurie dosniai pasidalijo gerumu ir savo gėrybėmis. Manome, kad mūsų tikinčiųjų gerumas nesibaigė su šventėmis. Tikimės, kad jis tęsis visus metus ir neliksime abejingi svetimam skausmui ir skurdui.