Prasminga šventė

Gruodis – trumpiausių dienų, ilgiausių sutemų ir naktų metas. Akis ir ausis rėžiančios reklamos bando pradžiuginti žmones.

Tikinčiajam tikrą šviesą ir džiaugsmą atneša kiti dalykai!

Gruodžio 8 – tąją švenčiame Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę. Pasirinkdamas Ją, Viešpats parengė tinkamą būstą savo Sūnui, mūsų Atpirkėjui Jėzui Kristui.

Marijos Legiono nariams ši diena ypač brangi. Anykščių šv. apaštalo Mato bažnyčios Nekaltojo Prasidėjimo prezidiumo narės šventę pradėjome bažnyčioje šv. Mišiomis. Po jų meldėmės parapijos namuose. Čia pažadą Švč. Mergelei Marijai davė du buvę kandidatai Tomas Bakūra ir Julijona Mieželienė. Labai tuo džiaugiamės, sveikiname naujus narius ir kviečiame prie mūsų jungtis visus, norinčius savo gyvenimą patikėti šv. Marijos globai.

Naujokus pasveikino ir Dievo palaimos linkėjo Dvasios Vadas kunigas Mindaugas.

Po maldų susėdome agapei.

Šiltą, seserišką pasibuvimą užbaigėme 12 val., melsdamiesi šv. Marijos litaniją, prasidėjus Jos malonių valandai.

Genovaitė Ražanienė