Marijos Legiono prasminga išvyka

Balandžio 15 d. Anykščių šv. apaštalo Mato bažnyčios Marijos Legiono prezidiumo nariai ir maldos pagalbininkai skubėjome į Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bazilikoje vykusius atlaidus. Turėjome ir kitą progą – Acies šventę – arkangelo Gabrieliaus apreiškimo mergelei Marijai dieną.

Važiavome 18 žmonių. Iš visų vyskupijos Marijos Legiono prezidiumų susirinkome apie 90 maldininkų.

11 – 12 val. meldėmės šv. Rožinį ir kitas Legiono maldas. 12 val. šv. Mišias aukojo Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas. Sujaudino ir vertė pamąstyti jo turiningas pamokslas. Po šv. Mišių Krekenavos bažnyčios klebonas Gediminas Jankūnas perskaitė pasiaukojimo Švč. Marijai akto sintezę ir palaimino.

Šventės tęsinys vyko parapijos namų erdvioje salėje. Agapė ir nuoširdi bendrystė „Šypsokimės drauge“ paliko pačius šilčiausius prisiminimus.

Krekenavos jaunimo vaišinami klausėmės Kupiškio parapijos moterų ansamblio dainų.

Paraginti mielo klebono Gedimino, jam pritariant, sudainavome keletą dainų visi agapės dalyviai.

Nuoširdžiai pasimeldę, pavedę save ir savo rūpesčius Aukščiausiajam ir Jo Motinai švč. Marijai, pabedravę, grįžome į Anykščius.

Anykščių prezidiumo pirmininkė Genovaitė Ražanienė