Šeštadienį, sausio 25 dieną, Anykščių parapijos namuose įvyko ilgai lauktas ir tyliai mintyse brandintas bendruomenių narių ir veikliųjų grupelių susirinkimas. Jame dalyvavęs klebonas kun. Petras Baniulis džiaugėsi bendruomenių susirinkimo iniciatyva, kuri, pasak jo, buvo įgyvendinta pirmą kartą Anykščiuose jo klebonavimo metu.

Susitikimo metu buvo pristatyti 2019 m. bendruomenėse nuveikti darbai, įvykę renginiai, susitikimai, iškelti tikslai atėjusiems metams bei pasidalinta ateities svajonėmis. Susirinkime dalyvavo Krikščioniško gyvenimo bendruomenės, Marijos legiono, Gyvojo rožinio nariai, Šeimos centro ir Išklausimo tarnystės savanoriai, „Salve cantus“ choristai, Šeimų bendruomenės, Anykščių socialinės gerovės centro ir Carito nariai. Apie 30 bendruomenių atstovų besibaigiant susitikimui džiaugėsi galimybe vieni kitus pažinti ir sužinoti, kokie yra grupelių džiaugsmai ir išbandymai. Tikiu, kad ne vienam iš mūsų širdy kilo noras „priglausti“ vieną Marijos rožinio paslaptį ar pasidalinti savo idėjomis ir rankų pagalba organizuojant Gavėnios rekolekcijas. Juk kartu galime dar daugiau, ir, kaip dalinosi susitikimo organizatorė Vaida, „būtų gaila neišnaudoti tos patirties ir entuziazmo, kurį, matau, turite“. Vikaras kun. Raimundas Zimka pabrėžė tokių susitikimų svarbą, nes bendruomenėms tai gali padėti labiau sinchronizuoti tarpusavy savo veiksmus ir įgyvendinti savo iniciatyvas, pasitelkus bendraminčių pagalbą.

Įvykęs susitikimas paliudijo parapijiečių užsidegimą nešti Kristaus gerąją naujieną į visus kampelius Anykščių krašte. Tad su dar didesniu entuziazmu dirbsime ir toliau, įgyvendinsime savo pristatytus tikslus, ir vėl visi susibėgsime kitais metais.

Iki kitų susitikimų ir ačiū jums, kad esate!

Justė ir Stanislav Lotyš