Išmintis, supratimas, patarimas, tvirtumas, pažinimas, maldingumas, pagarbi Dievo baimė – tai dovanos, kurias gausiai dalina Šv. Dvasia. Ar turi šias dovanas? Ar naudojasi jomis? Jei taip, tai būk pasveikintas, o jeigu ne – tai pats laikas apie tai pagalvoti…. Vedami katechetės Daivos Kuprionienės ir vikaro R. Zimkos 45 mokiniai ir 18 suaugusiųjų priėmė Sutvirtinimo Sakramentą. Rankos, kojos drebėjo iš pagarbios Meilės Dievui ir kažkokiai nepaaiškinamai nežinomybei… Bet tikroji ramybė, atradus gyvenimo MOKYTOJĄ, atsispindėjo tų žmonių akyse. Vyskupo L. Vodopjanovo OFM žodžiai apie Šv. Trejybę krito giliai į širdis, nepalikdami vietos abejonėms dėl sudėtingų kasdienybės posūkių. Nuostabi padėkos – atnašų puokštė, sukurta katechečių rankomis, dar kartą priminė, kad mūsų NEREGIMAS KŪRĖJAS – tobulas! Tik per JĮ, tik su JUO ir tik JAME gali tilpti tiek grožio ir MEILĖS savo vaikams. Jeigu dar svarstai ar nori JĮ pažinti, tai žinok, kad jau – laikas. Neturinčios „galiojimo laiko“ DOVANOS Tavęs laukia. Ateik ir priimk

♥️
?
?

Daiva Buelė