Anykščių dekanato Šeimos centras 2021 metais vykdė nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, projektą „Dviem yra geriau negu vienam“, kurį finansavo SADM.

2021 metais kiekvieną šeštadienį parapijos namuose  vyko pasirengimo santuokai kursai, kuriuos  lankė sužadėtiniai iš Anykščių krašto bei kitų miestų. Jie Santuokos sakramentui ruošėsi pagal programą „Dviem yra geriau negu vienam“. Susitikimų metu buvo nagrinėjamos  temos: „Kas mums svarbu?“, „Bendravimas ir bendrystė“, „Kartu per permainas“, „Atleisti ir švęsti“, „Krikščioniškas požiūris į lytiškumą“, „Vaisingumo pažinimas“, „Gyvenimas iki gimimo“, „Dievas ir Bažnyčia“, „Santuokinė priesaika“.

 Sutuoktinių poros, dalyvavę programoje, įsijungia į įvairias parapijos veiklas, organizuoja porų susitikimus. Džiugu, kad šiais metais jaunos mamos su vaikučiais susibūrė į Mamų klubą, daug parapijos šeimų dalyvavo stovykloje „Dviem yra geriau negu vienam“. Visą savaitę šeimos stovyklavo Karklėje.  Stovyklos-seminaro tema – „Mylėk ir daryk ką nori(Šv. Augustinas)“. Šeimų bendrystę stiprino ir įkvėpė dvasinis vadovas  bei seminaro lektorius -parapijos kunigas. Kol tėvai buvo seminare, vaikučiai turiningai laisvalaikį leido kartu su savanoriais. Kasdieniniuose seminaruose, edukaciniuose užsiėmimuose, įvairiose pramogose šeimos patyrė Dievo meilės, bendrystės ir tarnystės džiaugsmą. Viena didele šeima tapo kartu gamindami maistą, rengdami įdomius teminius vakarus, žiūrėdami filmus, sportuodami, kartu melsdamiesi.

 Viliamės, kad šeimos, dalyvavusios programoje, bus gyvi tobulos santuokos liudininkai, o vaikai ilgai nepamirš įspūdžių bei prasmingo laiko, praleisto ne tik su mama ir tėčiu, bet ir bendrystėje su kitomis šeimomis. Ačiū visiems, kurie buvote kartu, dovanojote savo laiką, talentus bei meilę… Ačiū už finansavimą, kurį tokiam gražiam tikslui skyrė SADM.

                                       Šeimos centro informacija