Anykščių šv. Mato bažnyčioje kas antrą sekmadienį, 11 val. kviečiame į šv. Mišias atvykti su šeimomis, ypač su vaikais.
Suprasdami, jog su mažais vaikais dalyvauti Mišiose dažnai nėra lengva, siūlome išbandyti vaikų kampelį. Mažųjų ten lauks savanoriai, kurie darys su vaikais darbelį tos dienos Evangelijos tema. Tėveliai gali būti ir su vaikučiais, o didesnius ir drąsesnius galima palikti. Visus šv. Mišių dalyvius kviečiame prisijungti į aktyvią maldą – pastebėti šalia esantį, giedoti giesmes, susikibti už rankų kalbant Tėve mūsų maldą, pasiėmus tėvelius, vaikus, pusbrolius ir kitus artimuosius, kartu priimti šeimų palaiminimą.
Sausio mėnesio Šeimų šv. Mišios – sausio 12 d.

Dalinamės akimirkomis iš gruodžio mėnesio šv. Mišių su šeimomis. Su vaikais gaminome prakartėlę, svečiuose buvo akustinio šlovinimo grupė Viena Diena. Ačiū jiems (ir mums visiems) už bendrą maldą!

Justė Lotyš