,,Mūsų viltis Viešpatyje, – Jis yra mūsų pagalba ir skydas“ (Ps 33,20)

Prasidėjus Adventui visa Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bendruomenė buvo pakviesta dalyvauti akcijoje, kuri skirta vienišiems, apleistiems žmonėms, seneliams. Tikintieji buvo kviečiami pastebėti netoliese gyvenantį artimą, kuriam reikalinga bendrystė, pabuvimas kartu, šiltas žodis, materiali ir visokeriopa pagalba. Bažnyčios bendruomenė buvo kviečiama aukoti maisto produktus ir kitus reikalingus daiktus.

Kvietimą išgirdo ir gausiai aukojo nemažas būrys geros valios žmonių. Jie pasidalijo būtinais maisto produktais, saldumynais, medumi, uogiene ir kitais daiktais. Vaikai, kurie ruošiasi Sutaikinimo ir Eucharistijos sakramentams, padarė kalėdinius atvirukus. Jie pasveikino senelius ir vienišus žmones.

Kūčių dieną nemažas savanorių būrys susirinko į parapijos namus. Prie parapijos kunigo Mindaugo ir suaugusiųjų savanorių  prisijungė ir aktyviai dalyvavo skirstant ir dalijant dovanas Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos aštuntokas Dovydas ir  Anykščių technologijos mokyklos studentas Tadas. Savanoriai aplankė senelius, vienišus žmones ir įteikė jiems aukotojų dovanas.

Plačiau apie akciją galėsite sužinoti gruodžio 30 dieną 18 val. apsilankę Anykščių Šv. Mato bažnyčioje.