Karantino metu Šv. Mišios aukojamos be žmonių.

Užsakyti šv. Mišias galima e. paštu: anyksciubaznycia@gmail.com

arba telefonais: 8 652  2 90 29, 8 673 32150. Arba raštinėje.

Už Mišias paaukoti galima ir Sekmadienio rinkliavą: pervedant bankiniu būdu:

Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato parapija,

                Parapijos sąskaita LUMINOR DNB banke: LT764010043100071775

Paskirtyje rašykite: „auka šv. Mišioms“, „ Sekmadienio rinkliavaarba

auką įmeskite į aukų dėžutę bažnyčioje ir nesant galimybės perduoti auką į rankas .

Įvairiais klausimais kreipkitės į kunigus nurodytais kontaktais. https://anyksciuparapija.lt/kontaktai/

Prašome laikytis Lietuvos vyriausybės ir Lietuvos vyskupų konferencijos reikalavimų karantino metu, būti namuose ir melstis. https://www.katalikai.lt/index.php?id=9&nid=22039

Mūsų bažnyčioje, kaip ir kitose bažnyčiose, nevykstant viešoms pamaldoms, sumažėjo žmonių, kurie aukotų ir padėtų parapijai išsilaikyti. Norėdami paremti parapiją jos būtiniausioms šiuo metu reikmėms, galite aukoti internetu mokėjimo paskirtyje nurodydami „Auka“ ar nurodyti aukos paskirtį, pvz., «Sekmadienio rinkliava». 

Dėl 1,2 proc. GPM skyrimo Anykščių parapijai

Lietuvos Respublikos „Labdaros ir paramos“ įstatymas suteikia galimybę paremti visas įregistruotas ne pelno organizacijas, nė kiek nesumažinant savo atlyginimo. Tarp šių organizacijų yra ir religinės bendruomenės, bendrijos bei centrai. Paramą sudaro 1,2 procentus praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčių sumos.

Norint skirti 1,2 % pajamų mokesčio, reikia užpildyti specialią formą Fr 0512 (02 versija) – Mokesčių inspekcijoje arba per internetinę bankininkystę prisijungdami prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) Arba užpildydami FR0512_4 formą ranka ir išsiųsdami paštu arba įteikdami tiesiogiai mokesčių administratoriui.(skirti paramą galite kiekvienais metais nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d.). Daugiau informacijos: https://www.vmi.lt/cms/gpm-dalis-paramai

Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato parapija

Adresas: Vilniaus g. 8, LT-29145 Anykščiai
Įmonės kodas 191256715                                                                              Parapijos sąskaita DnB NORD banke: LT764010043100071775