II ADVENTO SEKMADIENIS

2020-12-06

Šv. Mišios 9, 11 ir 18 val.

Kalėdaičių jau yra.

Galite įsigyti kalėdaičių bažnyčioje kiekvieną dieną prieš ir po Šv. Mišių (norintys įsigyti kitu laiku, skambinkite: 867007640), eilinėmis dienomis zakristijoje arba galite įsigyti parapijos namuose darbo dienomis nuo 9 val. iki 17 val.

Esate kviečiami atliktį išpažintį. Neatidėkite paskutiniai dienai, nes karantino laikotarpiu reikia vengti susibūrimų.

Adventas turi dvejopą pobūdį: pasirengimą Kalėdų iškilmėms, kada pagarbiai minimas Dievo Sūnaus pirmasis atėjimas pas žmones, ir kartu prisiminimą, jog reikia laukti Kristaus antrojo atėjimo pasaulio pabaigoje. Dėl šių dviejų priežasčių adventas yra maldingo ir džiugaus laukimo metas. Jis prasideda I Vakarine to sekmadienio, kuris esti lapkričio 30 dieną arba jai artimiausias, ir baigiasi prieš Kristaus Gimimo I Vakarinę“ (AC, 39–42).

2020-12-06