ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS NEKALTASIS PRASIDĖJIMAS

2020-12-08

Šv. Mišios 8 ir 18 val. Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo atlaidai sekmadienį gruodžio 13 d.

Esate kviečiami atliktį Kalėdinę išpažintį. Neatidėkite paskutiniai dienai, nes karantino laikotarpiu reikia vengti susibūrimų.

Kalėdaičių jau yra.

Galite įsigyti kalėdaičių bažnyčioje kiekvieną dieną prieš ir po Šv. Mišių (norintys įsigyti kitu laiku, skambinkite: 867007640), eilinėmis dienomis zakristijoje arba galite įsigyti parapijos namuose darbo dienomis nuo 9 val. iki 17 val.

Dievo pasiuntinys arkangelas Gabrielius, apsireiškęs Švč. Mergelei Marijai ir sveikindamas ją, pasakė, kad ji yra pilna Dievo malonės. Bažnyčia seniai laikėsi tradicijos, jog dėl numatyto Dievo Sūnaus gimimo ir Jo išganymą teikiančios mirties, specialia Dievo privilegija Marija jau pačiame pradėjimo momente buvo apsaugota nuo gimtosios nuodėmės. 1854 m. gruodžio 8 d. bule Ineffabilis Deus popiežius Pijus IX iškilmingai paskelbė Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo dogmą (DS 2803). Ketveriems metams praėjus, Lurde apsireiškusi Marija, paklausta Bernadetos, koks jos vardas, atsakė: „Aš – Nekaltasis Prasidėjimas.“

2020-12-08