Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Advento dvasia poezijos ir muzikos šviesoje

2023-12-24 d. 19:00 - 20:00

“Advento dvasia poezijos ir muzikos šviesoje”
Gruodžio 16 dieną Anykščių Šv. Apaštalo Evangelisto Mato bažnyčioje prasidės Adventinės muzikos festivalis. Kviečiame visus po Šv. Mišių neskubėti išsiskirstyti, o kaip tik su savo jausmais ir mintimis pasinerti į muzikos pasaulį ir pajusti šį paslaptingą Advento laikotarpį, kurio metu su didele viltimi ir džiaugsmu laukiame Jėzaus Kristaus Gimimo.
Gruodžio 16 d. 18.45 val. koncertuos prof. Virginija Survilaitė (vargonai) ir jos sūnus Vytenis Gurstis (fleita). 1880 metais gimė garsus Anykščių krašto kultūrininkas, vargonininkas, bajoras Juozas Survila, kurio atžalos ir gros šiame koncerte.
Gruodžio 22 d. 18.45 val. koncertuos dainininkas prof. Dainius Puišys (baritonas), Jurgita Kazakevičiūtė (vargonai) ir Gražina Urbonaitė (aktorė). Jie atliks šiltą ir spalvingą programą. Girdėsime ir mažųjų ir pagrindinių Šv. Apašt. Ev. Mato bažnyčios vargonų balsus.
Gruodžio 24 d. 19.15 val. koncertas prieš Bernelių Mišias, kurios prasidės 20.00 val. Dalyvauja Anykščių krašto muzikai ir skaitovai. Dainininkas prof. Tomas Ladiga (bosas), teatro ir kino aktorė, šokėja, scenos primadona Dalia Michelevičiūtė (aktorė), smuikininkas Paulius Gaidelis, varinių pučiamųjų kvartetas vad. Kęstutis Grigaliūnas, Anykščių KC vyrų vokalinis ansamblis „Varius“ vad. Stanislovas Aglinskas (vargonai).

Informacija

Data:
2023-12-24
Laikas:
19:00 - 20:00