Renginiai kraunami

« Visi renginiai

Vėlinės

2 lapkričio

Lapkričio 2 d. Vėlinės – vilties šventė
gyviesiems

Lapkričio 2 d. Šv. Mišios bus aukojamos tokia tvarka:

9.00,11.00 ir 18.00 val.

Nuo lapkričio 1 d. iki 8 d. imtinai 18.00 val. šv. Mišiose melsimės sudėtinėmis intencijomis už mūsų mirusius artimuosius.

Mirusiųjų prisiminimas atgaivina ryšį tarp mirusių ir gyvųjų. Čia tarsi susitinkame su tais, kuriuos mylime, su kuriais išgyvenome gražias ir skaudžias valandas, su kuriais dalinomės laime ir vargais. Juos prisimena­me malda ir ryžtu siekti tai, ko jie nespėjo įgyvendinti.

Per Vėlines meldžiamės už mirusiuosius ir lankome kapus. Lanko­me ne tiek formalios pareigos vedami, kiek tikėjimo skatinami.

Vėlinių dieną aplankant kapines, bažny­čią, koplyčią  ir sukalbant Tėve Mūsų ir Tikėjimo Išpažinimą laimimi visuotiniai atlai­dai mirusiesiems. Lapkričio 1-8 d. pamaldžiai aplankant kapines ir bent mintimis pasimeldžiant už mirusiuosius laimimi visuotiniai atlai­dai mirusiesiems.

 

Brangūs Broliai ir Seserys, ant lapelių esančių bažnyčioje prie zakristijos galite surašyti mirusiųjų vardus už kuriuos norite maldų lapkričio 1 – 8 dienomis. Jūsų išvardinti vardai – tai Šv. Mišių intencijos. Šie lapeliai bus sudėti ant altoriaus ir per vakaro 18 val. Šv. Mišias visas šias dienas bus meldžiamasi už mirusiuosius.  VOKĄ SU VARDAIS įdėkite į AUKŲ dėžutę.

 

Informacija

Data:
2 lapkričio
Renginys kategorijos:
, ,

Vieta

Anykščių bažnyčia
Vilniaus g. 8
Anykščiai, LT-29145 Lietuva