Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Vėlinės

2020-11-02

Lapkričio 2 d. Vėlinės – vilties šventė
gyviesiems

Lapkričio 2 d. Šv. Mišios bus aukojamos tokia tvarka:

9.00,11.00 ir 18.00 val.

Nuo lapkričio 1 d. iki 8 d. imtinai 18.00 val. šv. Mišiose melsimės sudėtinėmis intencijomis už mūsų mirusius artimuosius.

Mirusiųjų prisiminimas atgaivina ryšį tarp mirusių ir gyvųjų. Čia tarsi susitinkame su tais, kuriuos mylime, su kuriais išgyvenome gražias ir skaudžias valandas, su kuriais dalinomės laime ir vargais. Juos prisimena­me malda ir ryžtu siekti tai, ko jie nespėjo įgyvendinti.

Per Vėlines meldžiamės už mirusiuosius ir lankome kapus. Lanko­me ne tiek formalios pareigos vedami, kiek tikėjimo skatinami.

Vėlinių dieną ir visą lapkričio mėnesį aplankant kapines, bažny­čią, sukalbant Tėve Mūsų ir Tikėjimo Išpažinimą laimimi visuotiniai atlai­dai.

Brangūs Broliai ir Seserys, ant lapelių esančių bažnyčioje prie zakristijos galite surašyti mirusiųjų vardus už kuriuos norite maldų lapkričio 1 – 8 dienomis. Jūsų išvardinti vardai – tai Šv. Mišių intencijos. Šie lapeliai bus sudėti ant altoriaus ir per vakaro 18 val. Šv. Mišias visas šias dienas bus meldžiamasi už mirusiuosius.  VOKĄ SU VARDAIS įdėkite į AUKŲ dėžutę.

 

Informacija

Data:
2020-11-02
Renginys kategorijos:
, ,

Vieta

Anykščių bažnyčia
Vilniaus g. 8
Anykščiai, LT-29145 Lietuva