Visi Šventieji Anykščių bažnyčioje

2023-11-01

Brangūs Broliai ir Seserys, ant lapelių esančių bažnyčioje prie zakristijos galite surašyti mirusiųjų vardus už kuriuos norite maldų lapkričio 1 – 8 dienomis. Jūsų išvardinti vardai – tai Šv. Mišių intencijos. Šie lapeliai bus sudėti ant altoriaus ir per vakaro 18 val. Šv. Mišias visas šias dienas bus meldžiamasi už mirusiuosius.  VOKĄ SU VARDAIS įdėkite į AUKŲ dėžutę.

Mirusiųjų prisiminimas atgaivina ryšį tarp mirusių ir gyvųjų. Čia tarsi susitinkame su tais, kuriuos mylime, su kuriais išgyvenome gražias ir skaudžias valandas, su kuriais dalinomės laime ir vargais. Juos prisimena­me malda ir ryžtu siekti tai, ko jie nespėjo įgyvendinti.

Per Vėlines meldžiamės už mirusiuosius ir lankome kapus. Lanko­me ne tiek formalios pareigos vedami, kiek tikėjimo skatinami.

Vėlinių dieną aplankant kapines, bažny­čią, koplyčią  ir sukalbant Tėve Mūsų ir Tikėjimo Išpažinimą laimimi visuotiniai atlai­dai mirusiesiems.

2023-11-01
Renginys kategorija: