Spalis – Rožinio mėnuo

2023-10-01 - 2023-10-31

SPALIO MĖNESĮ KVIEČIAME Į BENDRĄ ROŽINIO MALDĄ

Šiokiadieniais rožinio malda 17.30 val.

Sekmadieniais rožinio malda po 8.30 val. Šv. Mišių.

Suteikiami visuotiniai atlaidai visiems, kurie bažnyčioje, šeimoje ar maldingoje draugijoje pamaldžiai kalba Rožinį.

Pop. Jonas Paulius II sakė :
„Kalbėti rožinį yra ne kas kita, kaip kartu su Marija įsižiūrėti į Kristaus veidą.“

Kas negali ateiti į bažnyčią, galite melstis rožinio maldą namuose.

Rožinis (arba rožančius, rožinys) – meditacinė kartotinė malda, skirta apmąstyti Kristaus gyvenimą. Taip pat vadinamas šios maldos kalbėjimui naudojamas karoliukų vėrinys. Tradiciškai vieną rožinio maldą sudaro įžanga ir penki slėpiniai iš pasirenkamos dalies. Nuolatinis kartojimas čia ir padeda įsivaizduoti ir medituoti Jėzaus gyvenimo slėpinius.

Įžanga skirta pasiruošti ir nusiteikti susitikimui, maldai. Paprastai pradedama Kryžiaus ženklu, malda „Tikiu į Dievą Tėvą…“, „Tėve mūsų…“,  3 „Sveika Marija“, „Garbė Dievui Tėvui“.

Pasirenkama dalis ir po kiekvieno slėpinio meldžiame „Tėve mūsų…“,  10 kartų „Sveika Marija“, „Garbė Dievui Tėvui“.

Pradžia:
2023-10-01